Calendar of Events

з 11 October 2017 по
01 November 2017


Latest News

Thumb_dsc07115

Покажемо музейні закутки, з яких відкриваються гарні краєвиди на Дніпро та Лавру. Там і відпочивають наші експонати.

Thumb______._________________________

Запрошуємо на творчі пленери Обмінюємо малюнок на листівку Створюємо виставку ваших робіт Даруємо приємні емоції


Gallery

Незвичайне День народження, або Дівич – вечір на Андрія

Пам'яті Катерини Білокур ...

Абетка української орнаментики

Кольоровий світ навколо

Квіти як сенс життя...


Projects

Thumb_dsc02117

Прагнете відпочити у музейній тиші та заново відкрити творчість Тараса Шевченка?! Запрошуємо на релакс-читання. Беріть з собою книги та гарний настрій! Вартість: вхідна плата до музею

Thumb________

Оновлена експозиція писанкарства


Video

   Ви не знаєте як і де  відсвяткувати своє День Народження? Чим зайнятись з подругами у вихідний, як найкраще провести день з коханою людиною? Прагнете більше дізнатись про народне мистецтво, та з головою поринути в традиції, звичаї, обряди українського народу? А може, ви хочете отримати порцію знань та вмінь та за келихом вина чи за  чашкою чаю створити справжній шедевр своїми руками? Бажаєте стати  учасником захоплюючих інтерактивних екскурсій? На згадку мати фото в українському народному вбранні? Тоді - ласкаво просимо до музею! Ми допоможемо Вам якнайкраще відсвяткувати Ваше свято, або незабутньо провести вихідний день.

 

Незвичайне День народження, або Дівич – вечір на Андрія

 

   Чому б і не відсвяткувати своє День народження та ще і в День Святого Андрія? Саме так і вирішила наша відвідувачка.

   Іменинниця разом зі своїми гостями спочатку стали учасниками динамічної екскурсії-вікторини на якій вони дізналися про народне мистецтво і самі поділилися своїми знаннями про звичаї, традиції, а також навчилися прасувати за допомогою рубля. Тепер дівчата знатимуть як попрасувати сорочку чоловікові, коли відімкнуть світло. А як же без ворожіння на Андрія? Хоч ми сьогодні й не віримо у різні ворожби, але чому б не побавитися? Ми вирішили поворожити в картинній галереї Катерини Білокур, де по черзі витягували з глиняного горщика папірець з цитатою з листів Катерини Білокур. Кожен отримав підказку, натяк, а можливо відповідь на своє питання. Ще ворожили з воском, водою та дзеркалом. Сподіваємося, що їхні бажання справдяться. Та, які ж вечорниці без спільної роботи?! Зібравшись невеличким гуртом, ми разом виготовили декоративну свічку з вощини. Свічка вийшла в кожного індивідуально-особлива, вона стане справжньою окрасою святкового столу.

   Завершилось свято за чашкою чаю, вітали іменинницю з Днем народження та обмінювались цікавими родинними історіями.

   Можливо і Ви бажаєте відсвяткувати Ваше свято в музеї чи просто гарно провести час – ми на Вас чекаємо!