Календар подій

27 квітня - 3 червня

«Сучасний львівський вітраж»


Останні новини

Thumb_________.___.____.__.__________

Тематична екскурсія «Поетично-прозові ілюстрації українського народного декоративного мистецтва в творчості Тараса Шевченка»


Фотогалерея

Незвичайне День народження, або Дівич – вечір на Андрія


Миттєвості


Відеоматеріали

У зручний для вас день та час

Екскурсія по виставці «Києво-межигірський фаянс»!

 

У колекції музею зберігається найбільше в Україні за кількістю пам’яток зібрання виробів межигірського фаянсу, яке нараховує понад 900 предметів.

Фабрика була заснована у 1798 році недалеко від Києва, у районі Вишгорода, і проіснувала майже 80 років, припинивши свою діяльність у 1877 році. Від початку підприємство створювалося як комерційне, було першим в колишній імперії з виготовлення фаянсу і першим, на якому стали застосовувати друк для декорування виробів.

Межигірська глина була різних кольорів: біла, темно-коричнева, жовта, кремова, палева. Досить швидко майстри опанували виробництво кольорових мас (мармурову, темно-коричневу (шоколадну), чорну та ін.), застосували кольорові і безбарвну глазурі, якісні друковані малюнки, професійно виконаний рельєфний декор. Найвищим досягненням були друковані малюнки з ландшафтами Києва та його околиць. Та ще багато цікавого дізнаєтеся завітавши на авторську екскурсію.

 

Вартість:  вхідна плата до музею + екскурсійне обслуговування 200 грн. з групи

Група до 15 осіб.

Долучитися можна, записавшись за телефонами:
(044) 280-36-93
(068) 778-02-70, (066) 675-72-68

 

ГРАФІК РОБОТИ МУЗЕЮ: щодня з 10:00 до 17:45.
Каса припиняє роботу о 17:15.
Вівторок - вихідний
Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 29.