Календар подій

12 жовтня - 1 листопада

«Андрій Пушкарьов. Птах та вершник як провісники свободи»


Останні новини

Thumb_dsc07115

«Експонат на канікулах» Покажемо музейні закутки де відпочивають наші експонати

Thumb______._________________________

Акція «Навколомузейне літо» Творчі пленери, виставка ваших робіт, приємні емоції


Фотогалерея

Незвичайне День народження, або Дівич – вечір на Андрія


Миттєвості


Відеоматеріали

24 січня о 12:00

Майстер-клас. Малярство на дереві від Тетяни Мялковської

24 січня 2015 о 12:00

Запрошуємо всіх бажаючих (діти від 6 років) на майстер-клас  «Малярство на дереві від Тетяни Мялковської». Це унікальна можливість потрапити на майстер-клас від автора однойменної виставки, яка відкриється 23 січня о 16:00.

 

     Т. Мялковська народилася 26 квітня 1970 року в с. Поріччя на Львівщині. Закінчила Самбірське педагогічне училище, а 1994 року – Інститут мистецтв Волинського  національного  університету імені Лесі Українки.

    Член Національної спілки художників України з 2002 р.; засновник і керівник дитячої художньої  студії «П'ятерня» (м. Луцьк); організатор луцької художньої парафіяльної студії в монастирі Св. Василія Великого. Відома художниця і як учасник багатьох міжнародних творчих пленерів, організатор благодійних проектів та щорічного благодійного аукціону творів образотворчого мистецтва на користь дітей-сиріт. Художниця працює в стилі фольк-модерн в техніках розпису на тканині, дереві та малярстві. У творчості  автора чільне місце займає вивчення традиційної обрядовості Полісся, що знайшло своє відображення в царині станкового малярства. Образи святих – творчо стилізовані, вражають своєю експресивністю та насиченістю кольору.

    Роботи Тетяни Мялковської зберігаються в музеях, галереях і приватних колекціях України, США, Німеччини, Чехії, Болгарії, Польщі, Угорщини.

 

Участь у майстер-класі за вхідною платою до музею.

Обов’язковий попередній запис:

тел.: 280-36-93; (068) 778-02-70; (066) 675-72-68

е-mail: novmuz@ukr.net

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 2