З12 жовтня по1 листопада 2017 р. у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва  експонується виставка

(графіка, витинанка, писанка)

Андрій Пушкарьов – член Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, знаний в Україні та за її межами художник. Працює в техніках витинання, писанкарства, графіки.

Початкову мистецьку освіту здобув у художній студії Євгена Лещенка. А у 1980-ті роки навчався малярству у Феодосія Гуменюка – народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

Після закінчення Дніпропетровського будівельного технікуму (1980 р.), де навчався за фахом «архітектура», молодий художник  випробовує техніку фактурного малюнка, а також експериментує в царині сюжетної витинанки. Для витинанок він винайшов своєрідну, вишукану техніку прорізування та тонування. Композиції митця вражають емоційно наповненим образним звучанням, глибоким філософським змістом і випромінюють потужну енергетику. Образи й сюжети минувшини, особливо козацької доби, в його творах актуальні і нині.

Авторська писанка Андрія Пушкарьова з’явилася не так скоро, але одразу привернула увагу цінителів декоративно-ужиткового мистецтва завдяки особливому методу травлення та розпису.

Ще за якийсь відрізок часу художник дійшов до симбіозу кількох видів мистецтва: писанки, витинанки, графіки та малярства, що в сукупності виявляють його цілісний та своєрідний стиль авторської стилізації прадавньої степової культури українців.

Виставка працюватиме до 1 листопада 2017 р.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ

для дорослих                                                    40 грн.

відвідування одного поверху                         20 грн.

для власників «Картки киянина»                   20 грн.

для пенсіонерів                                                20 грн.

для студентів                                                   20 грн.

для школярів                                                    10 грн.

Сімейний квиток

для 2-х дорослих та 1-3 дітей до 16 років     70 грн.

Наша адреса: 01015, Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29

Вівторок – вихідний