27 квітня - 3 червня

«Сучасний львівський вітраж»

Thumb_________.___.____.__.__________

Тематична екскурсія «Поетично-прозові ілюстрації українського народного декоративного мистецтва в творчості Тараса Шевченка»

17 травня з 10:00 до 14:00

Міжмузейний квест до Міжнародного дня музеїв

17 травня 2015 року Музей книги і друкарства України, Національний музей українського народного декоративного мистецтва, Музей театрального, музичного та кіномистецтва України запрошують взяти участь у міжмузейному квесті, що відбувається лише раз на рік до Міжнародного дня музеїв.

Отже, кожен охочий з 10.00 до 14.00: індивідуально або групою, може спробувати розгадати культурний код України.

Під час проведення квесту учасники дізнаються багато цікавого про цінності, що не проминають у часові, які роблять Україну та українців упізнаваними в світі. Символічним також є місце проведення квесту - Києво-Печерська лавра, яка від початку ХІ ст. стала осердям подвижництва києво-лаврських ченців та місцем, де розпочалось українське літописання. Саме тут розташовані три музеї-учасники цього дійства. Під час Міжмузейного Квесту Ви матимете унікальну можливість в один день позмагатися з інтелектуалами і майстрами минулого, які наважилися опитинитися віч-на-віч із Невідомим і запрограмувати майбутнє. У вас буде шанс простежити хід їхньої думки і запропонувати свій варіант відповіді на те, якою має бути Україна у наступні десятиліття, а може і століття, які елементи історичного досвіду незамінні для написання нового культурного коду.

Завдання можна отримати в день проведення квесту в музеях, біля кас. Також завдання будуть розміщені на музейних сайтах і сторінках у соцмережах о 9:00, 17.05.2015р., їх слід роздрукувати самостійно.

Цього дня - 17 травня 2015року -

для учасників Міжмузейного квесту вхід до музеїв безкоштовний.

Учасники, які безпомилково пройшли квест, братимуть участь у вікторині,

щоб вибороти Головні та Заохочувальні призи. Вікторина розпочнеться о 15.00 в приміщенні Музею книги і друкарства України. Тут само о 15.30, 17.05.2015р. відбудеться вручення Головних та заохочувальних призів.

Адреси музеїв:

Музей книги і друкарства України: вул. Лаврська, 9;корпус,9.

Національний музей українського народного декоративного мистецтва:

вул. Лаврська,9; корпус, 29.

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України:

вул. Лаврська, 9;корпус, 26.