24 серпня з 12:00 до 16:00

Музейне свято «Це ми, Господи» з нагоди 24-ї річниці Незалежності України

Національний музей українського народного декоративного мистецтва

з нагоди 24-ї річниці Незалежності України

24 серпня з 12.00 до 16.00

запрошує

на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

та музейне свято «Це ми, Господи»

З нагоди відзначення 24-ї річниці проголошення Незалежності України – головного державного свята України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Вже традиційно в  День Незалежності України музей влаштовує  низку святкових заходів. Цього ж року ми підготували гарний подарунок до свята: для всіх відвідувачів - безкоштовний вхід, а для бажаючих взяти участь у програмі свята – безкоштовні ігри для дітей до яких можуть долучитися батьки.

Гості музею матимуть неповторну можливість відвідати виставку творів майстра народного мистецтва  Валентини Панко з Петриківки, Дніпропетровської області (діє до 20 вересня),  оглянути  розширену експозицію творів відомого львівського художника-кераміста, члена Національної спілки художників України Тараса Левківа (діє до 30 вересня) та завітати на унікальну виставку «Українська вибійка 18 – 19 століття», яка побудована на матеріалах власної колекції музею, що формувалася протягом століття і сьогодні налічує понад 800 пам’яток. Представлено широкий асортимент тканин різного призначення: інтер’єрні, для пошиття одягу, поштучні – килимок, рушники, пояс. Виставка демонструє історію розвитку і побутування вибійчаних тканин на теренах України (діє до 13 вересня).

Поспішайте завітати!

В рамках благодійного проекту «МУЗИ ЗА МИР» всі бажаючі зможуть  долучитися до

до написання листів українським захисникам.

Вхід вільний!

Додаткова інформація: