7 жовтня о 19:00

Презентація українсько-швейцарського літературно-музичного твору «На відстані століття»

7 жовтня 2015 р. у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться презентація українсько-швейцарського літературно-музичного твору «На відстані століття», що базується на роздумах і порівнянні бурхливого минулого України 1917–1918 років і подій сьогодення.

Твір написаний у формі 5 діалогів для двох співрозмовників і струнного квартету. Використані тексти Альберта Бехтольда (1891–1981, Швейцарія) та Олени Холодової (Швейцарія). Вибрані авторські тексти з роману А. Бертольда «Пьотр Іванович» стали головними тезами діалогу, де у формі фіктивних листів О. Холодової до швейцарського автора викладається її власне ставлення до української історії і сучасних подій. Музику для струнного квартету написав український композитор Сергій Ахунов, що нині мешкає у Москві. Саме музична драматургія уможливлює поєднання мов, ідей, часів, різного культурного і персонального досвіду учасників діалогу.

Виконавці:

Ганс Рітцманн та Олена Холодова (Швейцарія) – художнє читання

Сергій Саржевський (Україна) – художнє читання, переклад

Струнний квартет у складі:

Мікаель Закарян, Швейцарія (скрипка)

Кирило Шарапов, лауреат міжнародних конкурсів, Україна (скрипка)

Андрій Чоп, лауреат міжнародних конкурсів, Україна (альт)

Ганна Нужа, заслужена артистка України, Україна (віолончель).

Захід відбудеться за підтримки

Посольства Швейцарії в Україні та Швейцарського фонду культури «Pro Helvetia».

Квитки можна придбати перед початком вистави

Вартість квитка – 50 грн. Для учнів, студентів, пенсіонерів – 30 грн.

Довідки за телефонами: 254-36-42, 280-36-93

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 2, територія Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра»