5 жовтня - 30 жовтня

Анна Семенко «АННАПЕРЕТИНУ»

З 5 жовтня діятиме виставка члена Національної спілки художників України Анни Семенко «АННАПЕРЕТИНУ».

Анна Семенко – художник-кераміст, у 1975 році закінчила Київську художню школу ім. Т.Шевченка, а у  1982 році – Львівську національну академію мистецтв (вчителі з фаху – Тарас Янко та Іван Франк).

Її твори гармонійні та красиві.  Маючи ознаки модерності, вони водночас нерозривно пов’язані з народним поетичним світовідчуттям.

Для автора характерні як оригінальна техніка обробки глини так і безмежність творчих пошуків у гончарному мистецтві. Індивідуальний стиль Анни Семенко  полягає у гармонійному поєднанні графіки, живопису та  об’ємних можливостей кераміки.

Автор шанобливо використовує основні формотворчі принципи роботи народного майстра з матеріалом, відтворюючи логіку давніх гончарів, і одночасно   впроваджуючи новаторські методи декорування.

Творчість Анни Семенко переконливо свідчить, що кераміка – це мистецтво з безмежним тематико-образним діапазоном, потужною стороною  якого є асоціативність і багатоплановість образності. Саме поєднання керамічного формотворення, декоративного живопису та графічності оздоблення є сильними індивідуальними особливостями творчих пошуків Анни Семенко.

Твори художниці зберігаються в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, Національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному, приватних колекціях України, США, Канади, Австрії.

На авторській ювілейній виставці в стінах музею представлено понад 20 керамічних творів та 30 живописних полотен художниці, створених у 2016-17 роках спеціально для музейної експозиції.

Виставка працюватиме до 30 жовтня 2017 р.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ

для дорослих                                                    40 грн.

відвідування одного поверху                         20 грн.

для власників «Картки киянина»                   20 грн.

для пенсіонерів                                                20 грн.

для студентів                                                   20 грн.

для школярів                                                    10 грн.

Сімейний квиток

для 2-х дорослих та 1-3 дітей до 16 років     70 грн.

Наша адреса: 01015, Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29

Вівторок – вихідний