З 26 лютого до 20 березня

Виставка «Дмитро Король. Витинанка»

Запрошуємо відвідати виставку «Дмитро Король. Витинанка» (м. Кременчук). Це перша персональна виставка молодого художника у столиці, на якій буде представлено понад 40 творів.

Витинання – один із видів українського народного декоративного мистецтва, що має глибокі й багаті традиції. Це твори орнаментального та сюжетного характеру, виготовлені з білого чи кольорового паперу шляхом його складання у декілька разів і вирізування ножицями. У другій половині ХХ ст. витинанка як вид мистецтва потрапляє в поле зору професійних художників і починає відігравати роль самодостатнього твору.

Звертаються до цього виду мистецтва і молоді художники. Серед них і Дмитро Король  (1988 р. н.) з м. Кременчука.

Дмитро Король є членом Національної спілки художників України в м. Кременчуці ( з 2013 р.) та Національної спілки майстрів народного мистецтва України (з 2014р.) Мистецтво витинанки почав опановувати у 2008 р. під керівництвом Н. І. Беркути у Миргородському державному керамічному технікумі ім. М. В. Гоголя. Професійно працює в техніці витинанки з 2010 року.

У творчому доробку майстра близько десяти персональних виставок (м. Кременчук,

м. Полтава, м. Миргород, смт. Опішне). Він є учасником багатьох виставок, фестивалів, конкурсів.

Виставка працюватиме до 20 березня 2016 р.

ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА
для дорослих
- 30 грн.
для власників "Картки киянина"
- 20 грн.
для школярів, студентів та пенсіонерів
- 10 грн.

Щопонеділка безкоштовне відвідування музею для: дітей шкільного віку,
учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів України.
Першого понеділка місяця - безкоштовний вхід для всіх категорій відвідувачів.

Каса припиняє роботу за одну годину до закриття музею.
- вихідний

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 2.