З 14 листопада 2015р. до 7 квітня 2016р.

Виставка "Скриня у побуті української родини"

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва працює виставка «Скриня у побуті української родини», побудована на матеріалах власної колекції. Представлено 20 скринь ХVIII – початку ХХI ст. з центральних, північних, південних, західних регіонів України, оздоблених поліхромним розписом і різьбленим орнаментом.

Окрім скринь на виставці будуть представлені предмети інтер’єру та побутові речі: килими, мисник, божниці, рушники, інтер’єрні тканини, ікони, керамічний і дерев’яний посуд, одяг, прикраси – все те, що оточувало людину у повсякденному житті і що зберігалось у скринях.

Виставка працюватиме до 7 квітня 2016 року.

ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА

для дорослих                                                     30 грн.

для власників "Картки киянина"                     20 грн.

для школярів, студентів та пенсіонерів          10 грн.

Протягом 2015 року учасникам АТО та їх сім’ям надано право на безкоштовне екскурсійне обслуговування, відвідування експозиції, майстер-класів та інших програм музею.

Щопонеділка безкоштовне відвідування музею для: дітей шкільного віку, учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів України.

Першого понеділка місяця  - безкоштовний вхід  для всіх категорій відвідувачів.

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 2.

Графік роботи: щодня з 10:00 до 18:00.  Каса припиняє роботу за одну годину до закриття музею.

Вівторок - вихідний