з 7 квітня до 31 жовтня 2016р.

"М. П. Фантастична реальність" - виставка творів Марії Примаченко

Запрошуємо відвідати виставку «М. П. Фантастична реальність», присвячену 80-літтю початку виставкової діяльності народного художника України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Марії Примаченко (1909 – 1997).

Понад 120 творів з музейної колекції надають можливість ознайомитися з творчістю великої художниці. Ретроспективна виставка охоплює весь творчий шлях Марії Примаченко. Акцентом виставки є  розширена експозиція творів 1936 – 1938 років. Крім декоративних панно на папері також експонуються керамічні твори з розписами майстрині 1937 року та декоративні тарелі 1970-х років.

Творити для людей, творити для всеперемагаючої краси – у цьому бачила Марія Примаченко сенс свого життя.

Понад 60 років присвятила художниця улюбленій справі –  малюванню, залишивши людям великий творчий спадок. Національний музей українського народного декоративного мистецтва зберігає унікальну колекцію творчого доробку майстрині і впродовж 80 років широко популяризує її творчість на численних персональних виставках і виставках народного мистецтва як в Україні, так і в світі.

Марія Примаченко досягла світового визнання та мистецьких вершин й посідає одне з найпочесніших місць серед визначних майстрів «наївного» малярства, таких як Анрі Руссо, Ніко Піросманішвілі, Іван Генералич, Никифор Дровняк.

В рамках виставки проходять кураторські екскурсії Олени Шестакової.

Наступна зустріч відбудеться 2 жовтня о 13:00 та о 15:00.

Екскурсія проводиться безкоштовно.

ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА:
для дорослих - 30 грн.
для власників "Картки киянина" - 20 грн.
для школярів, студентів та пенсіонерів - 10 грн.

відвідування одного поверху - 15 грн.

Щопонеділка безкоштовне відвідування музею для: дітей шкільного віку, учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів України.
Першого понеділка місяця - безкоштовний вхід для всіх категорій відвідувачів.

Вівторок - вихідний

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 2.