27 липня - 3 вересня

«Мислеформи Леоніда Богинського»

27 квітня - 20 липня

«Сучасний львівський вітраж»

В Національному музеї українського народного декоративного мистецтва працює  виставка «Сучасний львівський вітраж».

На виставці свої роботи представлять учасники єдиної в Україні професійної організації художників-вітражистів «Вікно» - Юрій Павельчук, Андрій Курило, Олександр Шевченко, Олег Янковський, Олександр Личко, Анатолій Винту.

Асоціація «Вікно» існує з 1999 р., до неї увійшли випускники кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв. Володіючи всіма тонкощами професії художника-вітражиста, перебуваючи в постійному пошуку нових форм та образних рішень, експериментуючи з новітніми техніками й технологіями кожен митець знайшов свій, не схожий на інших, шлях бачення сучасного вітражу. Учасники виставки мають за плечима неабиякий досвід роботи, власне бачення і розуміння мистецтва творення вітражу, його місця в сучасному інтер’єрі.

Роботи членів Асоціації сьогодні можна побачити як у світських інтер’єрах, так і в давніх культових спорудах різних конфесій, які мають історичну цінність.

Мистецтво вітражу – багатогранне, неперевершене у винятковій здатності набирати своєрідного асоціативно-образного звучання, наділене універсальною можливістю пропускати крізь себе світло, створювати особливу атмосферу. Класичний вітраж належить до специфічних, своєрідних, яскравих видів декоративного мистецтва. Науково-технічний прогрес, новітні стилі та напрямки монументального й образотворчого мистецтва призвели до високого розвитку сучасного львівського вітражу.

У рамках відкриття виставки відбудеться презентація книги «Західноукраїнський вітраж ХХ ст. Минуле, сучасне, майбутнє». Автором видання є кандидат мистецтвознавства, член Асоціації вітражистів «Вікно» Ірина Гах.

Виставка працюватиме до 20 липня 2017 р.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ

для дорослих                                                    40 грн.

відвідування одного поверху                         20 грн.

для власників «Картки киянина»                   20 грн.

для пенсіонерів                                                20 грн.

для студентів                                                   20 грн.

для школярів                                                    10 грн.

Сімейний квиток

для 2-х дорослих та 1-3 дітей до 16 років     70 грн.

Наша адреса: 01015, Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29

Вівторок – вихідний