1, 8 та 22 квітня о 13:00

Екскурсія по виставці «Києво-межигірський фаянс»!

Thumb_________.___.____.__.__________

Тематична екскурсія «Поетично-прозові ілюстрації українського народного декоративного мистецтва в творчості Тараса Шевченка»

17 березня - 17 квітня 2017 року

Петро Печорний «Радість творення»

З 17 березня 2017 року працює виставка Петра Печорного «Радість творення».  Один з провідних художників сучасного декоративного мистецтва, член Національної спілки художників України (1971), лауреат Національної премії України  імені Тараса Шевченка (2013 р.), літературно-мистецької премії ім. Івана Нечуя-Левицького (1997 р.), премії ім. Катерини Білокур (2006 р.), професор, член Президії Українського фонду культури запрошує на свій мистецький вернісаж.

Петро Печорний – видатний діяч у галузі теорії й практики монументального та декоративно-ужиткового мистецтва, відомий в Україні та за її межами як видатний майстер мистецтва української кераміки. Основою мистецтва художника є три складові: природа, яку він вважає невичерпною криницею для будь-якого митця, класична традиція високого мистецтва та традиція мистецтва народного.

У колекції нашого музею зберігається  понад 80 робіт видатного художника. Крім того, твори Петра Печорного представлені майже в 30 державних музеях України та світу, багатьох приватних колекціях. Вже понад 50 років митець є активним учасником різнопланових виставок, його твори експонувалися у Німеччині, Канаді, США, Польщі, Бельгії, Японії.

Творчий голос Петра Печорного звучить глибоко й потужно. Його доробок є незаперечним доказом безмежних можливостей українського народного мистецтва, оновленого філософською, творчою силою могутнього сучасного художника. Він гідно продовжує мистецьку традицію, розпочату у XIX ст. кращими українськими художниками та підхоплену на початку XX ст.  „бойчукістами”; традицію, яку достойно несуть провідні митці сучасного  XXI століття.

Виставка працюватиме до 17 квітня 2017 року.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ

для дорослих                                                    40 грн.

відвідування одного поверху                         20 грн.

для власників «Картки киянина»                   20 грн.

для пенсіонерів                                                20 грн.

для студентів                                                   20 грн.

для школярів                                                    10 грн.

Сімейний квиток

для 2-х дорослих та 1-3 дітей до 16 років     70 грн.

Наша адреса: 01015, Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29

Вівторок – вихідний

Щопонеділка безкоштовне відвідування музею для: дітей шкільного віку, учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів України.
Останнього понеділка місяця - безкоштовний вхід для всіх категорій відвідувачів.