Благодійний проект з реабілітації військовослужбовців.

Співробітники відділу науково-освітньої роботи беруть активну участь у благодійному проекті з реабілітації військовослужбовців з зони АТО, які проходять лікування в Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни, що реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Арт-терапевтична асоціація» спільно зі співробітниками Художніх Лаврських майстерень.

Ми створили свою музейну програму в рамках якої: екскурсія-вікторина «Українське народне декоративне мистецтво», демонстрація одягання українського народного строю, майстер-класи, чаювання. Зустрічі проходять надзвичайно цікаво та весело.

Запрошуємо приєднуйтеся до нашої компанії майстрів з гончарства та різьблення!

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 2.

Графік роботи: щодня з 10:00 до 18:00.

Каса припиняє роботу за одну годину до закриття музею. Вівторок - вихідний