Вшанування пам'яті Катерини Білокур

До 116-ї річниці від дня народження художниці пройде:

екскурсійний марафон «Ода Катерині»

«Білокурівські гадання «на Катерини»

Кіноперегляд документального фільму «Послання» О. Самолевської.

Крім того, кожна група долучиться до урочистого запалення свічок на подвірї музею.

Захід триватиме з 10.00 – щогодини.

Серед видатних постатей, чия натхненна праця збагачувала скарбницю української культури, є ім’я невтомної трудівниці Катерини Василівни Білокур. Її яскраві полотна, щирі листи, любов до народної пісні і рідної землі викликали захоплення у сучасників, вражають нащадків. Творчість Білокур надихала багатьох відомих українських митців до створення різних за жанром творів, присвячених видатній художниці. Полотна мисткині, щедро засіяні мальвами, калиною, жоржинами, барвінком, крученими паничами, соняшниками, колоссям жита, пшениці, нагідками, ромашками, чорнобривцями – садовими та польовими квітами рідної землі, впізнають у різних куточках України і світу. Залишивши по собі картини, які дивують, хвилюють, вражають усіх, хто їх хоч раз бачив у музеях країни, Катерина Білокур була наділена ще й неабияким даром художнього слова і могла б, при сприятливих обставинах, подарувати українській літературі шедеври малої прози.

Вшануймо пам'ять Катерини Василівни Білокур!

ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА
для дорослих - 30 грн.
для власників "Картки киянина" - 20 грн.
для школярів, студентів та пенсіонерів - 10 грн.

Щопонеділка безкоштовне відвідування музею для: дітей шкільного віку, учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів України.
Останнього понеділка місяця - безкоштовний вхід для всіх категорій відвідувачів.

Вівторок - вихідний

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 2.