«Квіти - мої діти»

З нагоди 115-ої річниці від дня народження геніальної української художниці Катерини Василівни Білокур (1900-1961) на сайті музею започатковуємо рубрику «Квіти, мої діти».

Для бажаючих стати учасником рубрики:

- напишіть свої враження від творчості Катерини Білокур у стилі есе, або віршованого твору;

- вкажіть ім’я та прізвище. Рід занять. Контакти.

- надішліть за адресою: novmuz@ukr.net з позначкою «До 115-ої річниці» до 10 листопада 2015 року.

Найцікавіші листи будемо публікувати на сайті музею у розділі Заходи/Рубрика «Квіти, мої діти» по мірі надходження, але не більше одного листа на день з позначкою «До 115-ої річниці» та на сторінці у Facebook.

Автор твору, який набере найбільшу кількість голосів на офіційній сторінці музею у Facebook, отримає в подарунок книгу М. Кагарлицького «Листами мов зорею засвітилася».

Всі учасники рубрики будуть запрошені до музею на традиційний вечір пам’яті Катерини Білокур.

А також, у рубриці публікуватимемо найкращі листи учасників Всеукраїнського конкурсу «Квіти, мої діти» на кращий лист присвячений життєвому та творчому шляху Катерини Білокур, які не братимуть участь у голосуванні.

Детальна інформація:

тел.: 280-36-93; (068) 778-02-70; (066) 675-72-68

е-mail: novmuz@ukr.net   сайт: www.ukrmuzey.com

Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 2.