Культурно-освітня програма «Свою Україну любіть»

До 204-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка пропонуємо культурно-освітню програму  «Свою Україну любіть».

Пізнає́моТараса Шевченка через народне мистецтво,
                                                   а народне мистецтво через твори Тараса Шевченка!

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю пам’ятає і шанує людство.  До них належить ім’я видатного поета, прозаїка, драматурга, художника, філософа, краєзнавця, просвітянина, народного пророка – Тараса Григоровича Шевченка.
З метою популяризації творчої спадщини митця у музеї розроблена програма
«Свою Україну любіть»:
Тематична екскурсія «Поетично-прозові ілюстрації українського народного декоративного мистецтва у творчості Тараса Шевченка».
Під час екскурсії відвідувачі знайомляться з творами декоративного мистецтва, назви яких Тарас Шевченко використовував у своїй поетичній і прозовій творчості.
Лекція «Тарас Шевченко і декоративне мистецтво»
Лекція познайомить з образом Тараса Шевченка у вишивці, ткацтві, кераміці, художній обробці дерева та творами декоративного мистецтва, згаданими у поезії та прозі Шевченка.
Візьміть з собою «Кобзар», під час екскурсії чи лекції разом почитаємо улюблені поезії!
Релакс-читання «Кобзаря»
Прагнете відпочити у музейній тиші та заново відкрити творчість Тараса Шевченка?! Запрошуємо на релакс-читання.
Беріть з собою книги та гарний настрій!

Вартість:
        вхідна плата до музею
        екскурсійне обслуговування 200 грн. з групи
        лекція (виїзна) 200 грн. з групи
        лекція вихідного дня – вхідна плата + 40 грн, без додаткової плати за вхід до Лаври

Обов’язковий попередній запис!
Тел.: 280-36-93; (068) 778- 02-70, (066) 675-72-68