«Музей, школа. Кроки назустріч»

Вже традиційно, на початку навчального року, музей гостинно відкриває свої двері для освітніх зустрічей, нарад, майстер-класів та відкритих уроків де педагоги не лише вирішують різноманітні питання навчального процесу, а й долучаються до витоків українського народного та сучасного декоративного мистецтва. Цьогорічні зустрічі відкрила вереснева студія учителів українознавства загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району.

Програма

вересневої студії учителів українознавства та курсу «Християнська етика в українській культурі» загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району 21.09.2015 року

1.    Коміренко Лілія Іванівна – методист РНМЦ  (районного науково - методичного центру) управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

«Організація роботи районного методичного об’єднання учителів українознавства та курсу «Християнська етика в українській культурі» на I семестр 2015-2016 навчального року».

2.    Бойко Світлана Миколаївна – кандидат філософських наук, старший науковий співробітник відділу освітніх технологій  та популяризацій українознавства науково-дослідного інституту українознавства. «Роль українознавства та особистості педагога у формуванні світогляду сучасної молоді».

3.    Безкоровайна Галина Іванівна – заступник генерального директора Національного музею українського народного декоративного мистецтва. «Українське народне декоративне мистецтво, як невід’ємна складова навчально-виховного процесу».

4.    Лавренчук Тетяна Семенівна – вчитель-методист спеціалізованої школи IIII ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 273 міста Києва, мотодист – кореспондент з українознавства. «Роль учителя українознавства в самоідентифікації і духовного розвитку учня. Особистісний аспект».

5.    Чуба Олена Володимирівна – заступник директора з виховної роботи спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №87 імені О.П. Довженка міста Києва, учитель курсу «Християнська етика в українській культурі», член Всеукраїнського православного педагогічного товариства».