Музейне свято «Це ми, Господи» з нагоди 24-ї річниці Незалежності України

Національний музей українського народного декоративного мистецтва

з нагоди 24-ї річниці Незалежності України

24 серпня з 12.00 до 16.00

запрошує

на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

та музейне свято «Це ми, Господи»

Вже традиційно в  День Незалежності України музей влаштовує  низку святкових заходів. Цього ж року,  ми  підготували приємний подарунок до свята: для всіх відвідувачів - безкоштовний вхід, а для дітей – пізнавальні ігри  до яких можуть долучитися батьки. В рамках благодійного проекту «МУЗИ ЗА МИР» пропонуємо приєднатися до написання листів українським захисникам.

Гості музею матимуть неповторну можливість відвідати виставку творів майстра народного мистецтва  Валентини Панко з Петриківки, Дніпропетровської області (діє до 20 вересня), оглянути  розширену експозицію творів відомого львівського художника-кераміста, члена Національної спілки художників України Тараса Левківа (діє до 30 вересня) та завітати на унікальну виставку «Українська вибійка 18 – 19 століття», яка побудована на матеріалах власної колекції музею. Виставка демонструє історію розвитку і побутування вибійчаних тканин на теренах України (діє до 13 вересня).

О 12:00 - хвилиною мовчання вшануємо пам'ять загиблих

за свободу і Незалежність України.

Додаткова інформація: 280-36-93,  (068) 778- 02-70, (066) 675-72-68