Календар подій

12 жовтня - 1 листопада

«Андрій Пушкарьов. Птах та вершник як провісники свободи»


Останні новини

Thumb_dsc07115

«Експонат на канікулах» Покажемо музейні закутки де відпочивають наші експонати

Thumb______._________________________

Акція «Навколомузейне літо» Творчі пленери, виставка ваших робіт, приємні емоції


Фотогалерея

Незвичайне День народження, або Дівич – вечір на Андрія


Миттєвості


Відеоматеріали

Новини

Thumb_42
Всеукраїнський соціальний науково-освітній проект «Повернення до джерел». В центрі уваги нашого проекту учні та студенти з районів, віддалених від великих міст.
Thumb_dscn03653
9 серпня о 12:00 запрошуємо послухати, побачити, створити. Екскурсї, майстер-класи, зустріч з науковцями, художниками, дизайнерами, майстрами. Пізнавайте дивовижний світ петриківського розпису!!!
Thumb__________________-_______-
2 серпня о 12:00 запрошуємо послухати, побачити, створити. Екскурсї, майстер-класи, зустріч з науковцями, художниками, дизайнерами, майстрами. Пізнавайте дивовижний світ петриківського розпису!!!
Thumb_img_3448
26 липня о 12:00 запрошуємо послухати, побачити, створити. Екскурсї, майстер-класи, зустріч з науковцями, художниками, дизайнерами, майстрами. Пізнавайте дивовижний світ петриківського розпису!!!
Thumb_img_3602
19 липня о 12:00 запрошуємо послухати, побачити, створити. Екскурсї, майстер-класи, зустріч з науковцями, художниками, дизайнерами, майстрами. Пізнавайте дивовижний світ петриківського розпису!!!
Thumb_2
12 липня о 12:00 запрошуємо послухати, побачити, створити. Екскурсї, майстер-класи, зустріч з науковцями, художниками, дизайнерами, майстрами.
Thumb___________-____________-06
Запрошуємо до студії писанкарства де Ви, всього за чотири заняття, матимете унікальну можливість поринути в чарівний світ писанкарства, навчитися розуміти мову прадавніх орнаментів, власноруч створювати справжні шедеври.
Thumb_pa021309
Запрошуємо до Студії розпису в техніці фунтик (розпис олійними фарбами на тканині). Не знаєте, що це таке?! Тоді ця інформація для Вас!
Thumb_13-____________________________
02 червня 2014

Студія вишивки

Вишивка – це не тільки майстерне творіння золотих рук народних умільців, а й скарбниця вірувань, звичаїв, обрядів, духовних устремлінь, інтелекту українського народу.
Thumb_24-____________________________
Відкрийте для себе дивовижний світ петриківського розпису, який зачарує багатством мотивів, технік, розмаїттям кольорів, витонченістю відтінків і казковістю сюжетів!!!
Thumb_______-_______________
23 травня 2014 року о 16.00 у відбудуться літературні читання «ГОСПОДНЯ ЗЕМЛЯ» за участю провідних українських письменників.
Thumb_dsc03825
18 травня о 15:00 - зустріч з поетами і прозаїками Києва та Львова: Олафом Клеменсеном, Світланою Богдан, Галиною Крук, Маріанною Кіяновською, Петром Яценком, Павлом Щирицею, Лесею Мамчич, Оленою Захарченко. ВХІД ВІЛЬНИЙ
Thumb_2
З нагоди святкування Міжнародного дня музеїв: відкрита репетиція-виступ проекту «Бурса фольклору», майстер-класи з різних видів декоративного мистецтва, літературна година, лотерея «крилатих» висловів і фраз про Україну-Батьківщину, фото в національному вбранні, презентації музейних програм, тематичні ігри для дітей.
Thumb_____________________________________________
Виставка присвячується всім українським воїнам – захисникам рідної Вітчизни.
Thumb___________-____________
Учасники програми дізнаються про найдавнішу в Україні колекцію писанок, про традиції святкування Великодня. Обов’язкове попереднє замовлення за 5 діб! Детальна інформація та запис за телефонами: 280-36-93; (068)778-02-70; (066)675-72-68; e-mail: novmuz@ukr.net сайт:www.ukrmuzey.com Наші координати: 01015, Київ, вул. Ларська,9, корпус 2.
Thumb__._._____.____________________________________..._._1947.___________________.
До 200-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка пропонуємо комплексну культурно-мистецьку програму «Свою Україну любіть!». Додаткова інформація та попередній запис: тел. 280-36-93, 066-675-72-68, 068-778-02-70, e-mail: novmuz@ukr.net
Thumb_23-____________________________
21 грудня 2013

Майстер-класи о 12.00

Протягом експонування виставки "Петриківський розпис - колір традицій", щосуботи о 12.00 відбуватимуться майстер-класи з петриківського розпису. Обов'язковий запис на майстер-класи та додаткова інформація: тел. 280-36-93, novmuz@ukr.net
Thumb________________
Майже цілий рік усі ми з нетерпінням очікуємо зимові свята. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща, та інші урочисті дні несуть з собою веселощі, розваги, співи та танці. Замовляйте програму і ми допоможемо вам приємно, цікаво і змістовно відсвяткувати зимові свята!!! Програма діє з 18 грудня 2013 р. по 19 січня 2014 р. за умови попередньої домовленості: тел.: 280-36-93 e-mail: novmuz@ukr.net
Thumb_foto
...Ця жінка мала честь і мала біль. Так довго і терпляче йти до слави. З зорі в зорю роботоньку робить, А у ночі свій дивний геній бавить... Жила собі. Було й недоїдала. Благенький ватник. Пічка ледь жива. Не нарікала. Малювала. Ждала. І ВДАРИВ ГРІМ ТИХ ЗОЛОТИХ ФАНФАР!... І. Жиленко, уривок з поеми "Цар-колос"
Thumb________
Творча програма «Білокурівський листопад» в рамках якої кожна екскурсійна група протягом листопада матиме унікальну можливість послухати поглиблену розповідь про творчість народного художника України Катерини Василівни Білокур та отримати творче завдання.
Виставка «Самородок» заслуженого ювеліра України, повного кавалера орденів Меморіального Фонду Карла Фаберже О. В. Мірошникова.
Thumb_a_shtepa
Розширена експозиція Антона Гнатовича Штепи (1903 – 2005).
Thumb_223
Культурно-пізнавальна програма для школярів різного віку «Творчий ранок у музеї». Перша частина – екскурсія «Українське народне декоративне мистецтво». Друга частина – на вибір одна із пізнавальних форм проведення дозвілля, де можна: поспівати народних пісень, навчитися українських традиційних танців, українських і східних бойових мистецтв, погратися в традиційні народні дитячі ігри, створити оригінальні вироби власними руками, подивитися весільний обряд Київщини чи Волині, послухати концерт класичної музики, або української етнічної музики.
Thumb___________
У рамках програми: • Майстер-класи з писанкарства • Лекції: «Котилася писаночка…» «Значення і місце писанки в сучасній оселі» • Тематичні екскурсії: «Українська народна писанка» «На білому яйці…» з демонстрацією традиційної техніки писанкарства • Тематична екскурсія-конкурс «Писанка для близької людини»
Thumb_________2
29 березня - 10 травня працює виставка авторської писанки "Відгомін століть".
Thumb_eom1302-01s
07 лютого 2013

Куманець зі зміями

Куманець – це традиційна ужиткова українська посудина для вина та більш міцних напоїв – горілки, наливки тощо.
Thumb_alb_nmundm12
Є у продажу наш новий альбом «Національний музей українського народного декоративного мистецтва»
Thumb_eom1301-01s
Експонат СІЧНЯ 2013 - виїзні сани та їх незвичайна історія!
Thumb_________________
21 липня 2012

Витинанки

Витинанки — один із видів українського народного декоративного мистецтва