Календарь событий

з 11 октября 2017 по
01 ноября 2017


Последние новости

Thumb_dsc07115

Покажемо музейні закутки, з яких відкриваються гарні краєвиди на Дніпро та Лавру. Там і відпочивають наші експонати.

Thumb______._________________________

Запрошуємо на творчі пленери Обмінюємо малюнок на листівку Створюємо виставку ваших робіт Даруємо приємні емоції


Фотогалерея

Незвичайне День народження, або Дівич – вечір на Андрія


Проекты

Thumb_dsc02117

Прагнете відпочити у музейній тиші та заново відкрити творчість Тараса Шевченка?! Запрошуємо на релакс-читання. Беріть з собою книги та гарний настрій! Вартість: вхідна плата до музею


Видеоматериалы

7 грудня 2014 року, в день Святої великомучениці Катерини, Національний музей українського народного декоративного мистецтва традиційно відзначав день народження народної художниці України Катерини Василівни Білокур. З нагоди 114 річниці в музеї відбувся ряд заходів. Долучилися до них і учасники Молодіжного туристичного клубу Святошинського району. Школярі підготували міні-виставу за мотивами біографії Катерини Василівни.

   Етнограф та фольклорист Наталія Лещенко додала до програмиі родзинку – народознавчу лекцію «День Св. Великомучениці Катерини, образ Гіпатії з Александрії та доля видатної художниці Катерини Білокур». Наталія також продемонструвала дітям традиційні ворожіння на Катерини. Малеча сприймала оповіді про давнину захоплено.

   Ліричним завершенням вечора став виступ Марії Федорівни Гараніної – пошановувачки творчості Катерини Білокур. У її виконанні прозвучали фрагменти з листів художниці. Магічним чином Марія Федорівна своїм прочитанням на якісь хвилини перенесла аудиторію уявою у Богданівку, до ще молодої Катерини Білокур, яка звіряла паперу свої переживання.

   Немає кращого способу вшанувати творчість Катерини Білокур, ніж продовжити пам’ять про неї серед молодого покоління. Ясні дитячі обличчя, що знову і знову повертаються до музею – найкраще тому підтвердження.