з 11 октября 2017 по
01 ноября 2017

Покажемо музейні закутки, з яких відкриваються гарні краєвиди на Дніпро та Лавру. Там і відпочивають наші експонати.

Запрошуємо на творчі пленери Обмінюємо малюнок на листівку Створюємо виставку ваших робіт Даруємо приємні емоції

Видеоматериалы

У пору літньої спеки, з середини липня до кінця серпня, музейні експонати вивільняються від основного призначення: інформувати, привертати увагу, вражати та зворушувати, репрезентувати. Настає час відпочинку, оздоровлення, занять та прогулянок на свіжому повітрі.

Розроблена екскурсійна програма «Експонат на канікулах» надає можливість підглянути, як відпочивають плахти, пояси, тайстри, керсетки, кожухи, свити, запаски, хустки, спідниці, рушники, килими, що не представлені в експозиції.

Наша зустріч проходитиме не тільки в експозиційних залах. Ми покажемо музейні закутки, з яких відкриваються гарні краєвиди на Дніпро та Лавру. Там і відпочивають наші експонати.

Які ж твори народного мистецтва чекають зустрічі з вами, дізнаєтеся в день екскурсії?!

Увага!!! Програма відбувається за сприятливих погодних умов!

Вартість: 100 грн. з однієї особи.

Тривалість: 60 хв.

Обов’язковий попередній запис!!!