з 11 октября 2017 по
01 ноября 2017

Покажемо музейні закутки, з яких відкриваються гарні краєвиди на Дніпро та Лавру. Там і відпочивають наші експонати.

Запрошуємо на творчі пленери Обмінюємо малюнок на листівку Створюємо виставку ваших робіт Даруємо приємні емоції

Видеоматериалы

Національний Музей українського народного декоративного мистецтва – один з найбільших музеїв України, який володіє унікальною збіркою традиційного народного та професійного декоративного мистецтва XV- XXI ст., де представлені: вишивка, ткацтво, килимарство, кераміка, різьблення та розпис на дереві, художнє скло, фарфор, писанки, декоративний розпис, народний іконопис, український народний одяг. Раритети експозиції -  різьблений дерев’яний хрест у срібній оправі 1576р., глиняні кахлі ХУ-ХУІІІ ст., козацькі люльки та порохівниці ХУІІ-ХУІІІ ст., вироби провідних порцелянових заводів України ХУІІІ-ХІХ ст., Києво-Межигірської фаянсової фабрики. Перлиною музейної виставки є твори народних художниць України Катерини Білокур та Марії Примаченко.

Дякуємо за співпрацю та пропонуємо!

ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА
для дорослих - 30 грн.
для власників "Картки киянина" - 20 грн.
для школярів, студентів та пенсіонерів - 10 грн.

Щопонеділка безкоштовне відвідування музею для: дітей шкільного віку, учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів України.
Першого понеділка місяця - безкоштовний вхід для всіх категорій відвідувачів.

Вівторок - вихідний

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 2.