Студія розпису в техніці фунтик

«Фунтик» - розпис олійними фарбами на синтетичній або натуральній тканині. Розпис в техніці «фунтик», ніби імітує вишивку гладдю, так само, як ниточка до ниточки кладеться у вишиванні, так штрих до штриха кладеться при розпису. Оволодіти «фунтиком» - цим мистецтвом розпису тканини та одягу – можна набагато швидше і легше ніж вишивкою чи технікою батіка. Зовсім не обов’язково бути художником, щоб розписати одяг, чи нанести орнамент на шарф, чи намалювати картину. Розписані в техніці «фунтик» вироби, можна прати при делікатному режимі в пральній машині, або руками. «Фунтик» надає можливість робити розпис, практично на будь якій поверхні (тканина, дерево, шкіра, скло і навіть камінь…), дайте волю уяві.

Що таке «фунтик» - це маленький пакетик наповнений фарбою. Для початку роботи, потрібно зробити стільки фунтиків,  скільки кольорів потрібно для відповідного малюнку. Наприклад: квітка маку – вона червона, але неможливо одним червоним кольором показати всю глибину і красу цієї гарної рослини. Потрібно зробити декілька відтінків червоного від темного до світлого. Так само із зеленими листочками. Хоча деякі кольори можна змішувати безпосередньо при нанесенні малюнку на тканину. Якщо ми наносимо малюнок на одяг, то штрихи потрібно робити як можна тоншими, щоб не накладати товстий шар фарби, так щоб профарбовувати саму тканину, а не накладати фарбу зверху, інакше при пранні вона відпаде. Висихає фарба на тканині приблизно впродовж трьох днів. На натуральній поверхні фарба сохне швидше ніж на штучній. Наприклад: шкіра і замінник шкіри; дерево та скло. Краще надавати перевагу натуральним матеріалам.

Програма занять студії

1.   Загальне ознайомлення з розписом технікою «фунтик».

Виготовлення фунтику, наносимо перші штрихи.

2.   Розпис на чорній тканині. Розпис на світлій тканині.

3.   Нанесення малюнку «фунтиком» на одяг, сумку та інші аксесуари.

Оформлення готової роботи.

Періодичність проведення занять: щонеділі

Тривалість одного заняття:  2 год.

Тривалість курсу: 3 заняття

Початок  занять: об 11:00

Група: 8 осіб

Керівник студії:  Наталія Топчій

Студія працюватиме за умови набору групи!

Обов’язковий попередній запис та додаткова інформація за телефонами:

(044) 280-36-93; (068) 778-02-70; (066) 675-72-68.

Студія працює за адресою: м. Київ, вул. Лаврська 9, корпус 2.