Календар подій

27 квітня - 3 червня

«Сучасний львівський вітраж»


Останні новини

Thumb_________.___.____.__.__________

Тематична екскурсія «Поетично-прозові ілюстрації українського народного декоративного мистецтва в творчості Тараса Шевченка»


Фотогалерея

Незвичайне День народження, або Дівич – вечір на Андрія


Миттєвості


Відеоматеріали

Відеоматеріали

02 березня 2017

Божедари

28 грудня 2016

Свято йде!

"Етно-селфі" проводила Галина Безкоровайна, співробітник Національного музею українського народного декоративного мистецтва. Продемонстрований український стрій заміжної жінки Полтавщини. Подія відбулась 14.02.2015 року у Мистецькому Арсеналі у межах експозиції міжмузейного арт-проетку Вікна.

09 лютого 2015

Музика воїнів

4 грудня 2013 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбувся 4 грудня 2013 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбувся науково-практичний семінар «Народне мистецтво в навчально-виховній діяльності сучасної школи» для методистів РНМЦ та вчителів українознавства ЗНЗ. Семінар організований НМЦ суспільствознавства та українознавства кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти і виховання ІППО за активної участі співробітників музею.для методистів РНМЦ та вчителів українознавства ЗНЗ. Семінар організований НМЦ суспільствознавства та українознавства кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти і виховання ІППО за активної участі співробітників музею.